Ѕвезда Број 1: Морнарот Рики е вистински хит! (ВИДЕО)

Ѕвезда Број 1: Морнарот Рики е вистински хит! (ВИДЕО)
23.04.19   18:19

Прочитано : 545

Print This Article

Во музичкото талент шоу „Ѕвезда Број 1“ се повеќе и повеќе гледаме талентирани и млади кандидати кои сигурно ќе се борат за првото место во ова натпреварување.

Но, Жаре и Нина одлучија да прошетаат по улиците на Охрид и да видат дали има уште талентирани луѓе и налетаа на морнарот Рики, кој покажа и повеќе од потребното.

Верувајте овој господин слатко ќе ве насмее:

 

  Категории: