ВИДЕО: Изјава на Катица Јанева

ВИДЕО: Изјава на Катица Јанева
23.07.19   12:58

Прочитано : 1,312

Print This Article

Следете ја во живо изјавата на специјалната јавна обвинителка во оставка, Катица Јанева.

ВО ЖИВО: Катица Јанева за вмешаноста во случајот “Рекет”

ВО ЖИВО: Катица Јанева за вмешаноста во случајот “Рекет”

Posted by A1on.mk on Вторник, 23 јули 2019

Видео – А1он

  Категории:
view more articles

Останати вести