ВИДЕО: Атмосферата во Келн по големата победа на ракометарите на Вардар над Барселона

ВИДЕО: Атмосферата во Келн по големата победа на ракометарите на Вардар над Барселона
1.06.19   20:10

Прочитано : 3,213

Print This Article

Во живо од Келн по големата победа на ракометарите на Вардар над Барселона во полуфиналето на Лигата на шампионите

Во живо од Келн по големата победа на ракометарите на Вардар над Барселона во полуфиналето на Лигата на шампионите

Posted by DW на македонски on Сабота, 01 јуни 2019

view more articles

Актуелно

view more articles

Останати вести