(ВИДЕО) Заев: Нема да дозволам криминаци, суетен новинар и педер да ја урнат Владата

(ВИДЕО) Заев: Нема да дозволам криминаци, суетен новинар и педер да ја урнат Владата
13.08.19   19:50

Прочитано : 4,505

Print This Article

Премиерот Заев во изјава за тоа дали скандалот и истрагата “Рекет” изјави:Нема да дозволам криминаци, суетен новинар и, да ми прости ЛГбТ заедницата, педер да ја урнат Владата”.

Zoran Zaev e quan #Boki13 PEDER Зоран Заев го нарече #Боки13 ПЕДЕР😂

Posted by Furkan Saliu on Вторник, 13 август 2019

 

 

  Категории:
view more articles

Актуелно