ВИДЕО: Заев и Пендаровски свиреа на гитара на митингот во Охрид

ВИДЕО: Заев и Пендаровски свиреа на гитара на митингот во Охрид
19.04.19   23:16

Прочитано : 1,885

Print This Article

Претседателскиот кандидат Стево Пендаровски и премиерот Зоран Заев на вечерашниот митинг во Охрид „засвиереа“ на гитара додека се слушаше химната на кампањата.

…ЗАЕВ ЗАСВИРЕ НА ГИТАРАТА НА ОРИЃАНСКИ НА МИТИНГОТ ВО ОХРИД…

…ЗАЕВ ЗАСВИРЕ НА ГИТАРАТА НА ОРИЃАНСКИ НА МИТИНГОТ ВО ОХРИД…

Posted by MakStar on Петок, 19 април 2019

…ПОСЛЕ ЗАЕВ И ПЕНДАРОВСКИ ЈА ПОЗАЈМИ ГИТАРАТА ОД ЗЛАТКО…ЌЕ ТРЕБА ДА ПОВЕЖБА МАЛКУ… 😀

…ПОСЛЕ ЗАЕВ И ПЕНДАРОВСКИ ЈА ПОЗАЈМИ ГИТАРАТА ОД ЗЛАТКО…ЌЕ ТРЕБА ДА ПОВЕЖБА МАЛКУ… 😀

Posted by MakStar on Петок, 19 април 2019