(ВИДЕО) За сите што го пропуштија: Погледнете го гостувањето на Јелена Карлеуша во „Вечер со Тијана“

(ВИДЕО) За сите што го пропуштија: Погледнете го гостувањето на Јелена Карлеуша во „Вечер со Тијана“
11.06.18   15:55

Прочитано : 1,019

Print This Article

По Марија Шерифовиќ, Нина Бадриќ, Гоца Тржан, Каролина Гочева, Тамара Тодевска, „Фрајле“, гостинка во „Вечер со Тијана“ на 1ТВ беше и мега популарната Јелена Карлеуша.

Јелена како и секогаш без влакна на јазикот искрено зборуваше за својот приватен живот, за кариерата, за пријателите, колегите, а гледачите дури ги почести и со преубава македонска песна.

За сите што ја пропуштивте емисијата со Карлеуша, истата може да ја погледнете тука:

  Категории:
view more articles

Актуелно

view more articles

Останати вести