ВИДЕО: Се појавија снимки од Катица Јанева во фризерски салон во Скопје

ВИДЕО: Се појавија снимки од Катица Јанева во фризерски салон во Скопје
22.07.19   23:31

Прочитано : 3,801

Print This Article

На социјалната мрежа „Фејсбук“ се појави видео-снимка од специјалната јавна обвинителка Катица Јанева како користи фризерски услуги во еден салон за убавина.

Како што дознава ТВ21, снимките се направени денеска, а фризерскиот салон се наоѓа на булевар Партизански одреди во Скопје.

Катица често ги користела услугите на овој салон.

Се појавија снимки од Катица Јанева во фризерски салон во Скопје

Publikohen video të Katica Janevës në një parukeri në Shkup Се појавија снимки од Катица Јанева во фризерски салон во Скопје

Posted by TV21 on Понеделник, 22 јули 2019

  Категории:
view more articles

Останати вести