ВИДЕО: Како се снимаше спотот за новата песна „Надеж“ на Влатко Лозаноски

ВИДЕО: Како се снимаше спотот за новата песна „Надеж“ на Влатко Лозаноски
6.04.18   20:17

Прочитано : 485

Print This Article

Влатко Лозаноски-Лозано сигурно е еден од најпопуларните пејачи на домашната поп-сцена.

Според сервисот „Јутјуб“, видеото за неговиот хит „Километри“ е убедливо најгледано видео кај нас во моментов во секцијата „Трендинг“.

Деновиве го приврши снимањето на спотот за песната „Надеж“, која ќе се најде на неговиот најнов албум.

Во спотот за „Надеж“ се појавува фото-моделот и манекенка Билјана Шкортова, една од најубавите Македонки.

Извор: 1ТВ

  Категории:
view more articles

Актуелно