(ВИДЕО) Хелена Роза за „Ексклузив“: Бранко Црвенковски ме покани во неговата хотелска соба, но го одбив!

(ВИДЕО) Хелена Роза за „Ексклузив“: Бранко Црвенковски ме покани во неговата хотелска соба, но го одбив!
25.04.19   13:28

Прочитано : 6,385

Print This Article

Познатата тв водителка Хелена Роза по неколку годишна телевизиска пауза гостуваше во емисијата Ексклузив.

Таа веќе четири години живее со своето семејство во Нов Зеланд, а веќе 2 месеци е на одмор во Македонија. Ја искористивме шансата и ја поканивме, а таа со задоволство прифати да биде наша гостинка.

Како и секогаш контроверзната Хелена ги остави гледачите без зборови, овој пат со приказната за поранешниот претседател Бранко Црвенковски.

-Ме покани во неговата хотелска соба, но го одбив!- вели таа. 

На прашањето на водителот Стефан Лазаров, таа ја објасни целата ситуација, а разговаравме и на други интересни теми. Во продолжение погледнете:

  Категории: