ВИДЕО: Фатен на дело како краде ташни од возила од паркингот на државна болница

ВИДЕО: Фатен на дело како краде ташни од возила од паркингот на државна болница
14.02.18   20:50

Прочитано : 3,658

Print This Article

Обезбедувањето во кругот на универзитетските клиники во Скопје фати крадец кој оперирал по возилата паркирани во кругот на клиниките и крадел ташни. На снимката се гледа како е совладан.

Доколку видеото не можете да го гледате тука – можете на Фејсбук, на следниот линк.

  Категории:
view more articles

Актуелно

view more articles

Останати вести