ВИДЕО: Авион се урна во близина на станбен комплекс во Атланта – се појавија првите снимки

ВИДЕО: Авион се урна во близина на станбен комплекс во Атланта – се појавија првите снимки
30.10.19   17:41

Прочитано : 597

Print This Article

Авион се урна во близина на станбен комплекс во Атланта, во близина на автопатот.

– Спасувачките екипи се наоѓаат на местото на несреќата, рече капетанот на округот Декалб, Деон Бентли.

Засега не е познато кој тип авион се урнал, ниту дали има повредени.

  Категории: