„Уште на трактор да се качат и ќе биде готово“: Сергеј ги испука сите балони (ВИДЕО)

„Уште на трактор да се качат и ќе биде готово“: Сергеј ги испука сите балони (ВИДЕО)
3.11.18   12:13

Прочитано : 1,619

Print This Article

„Веројатно се за на слава, за на Ивкова тргнати, да пејат Нишка бања, ама стилизирани како за „Ноќ на вештерките“, како за на свадба, уште погачи им недостигаат“, се изнервира Сергеј Варошлија за македонските фолк пејачи.

Освен тоа, модниот критичар ја искритикува изјавата на Сузана Гавазова каде таа лаже дека нејзините сандали чинат 2000 евра, а на страната на светкиот бренд „Версаче“ кажува дека се 690 евра.

Погледнете:

view more articles

Актуелно

view more articles

Останати вести