Тешка сообраќајка во близина на Пинтија, двајца загинати

Тешка сообраќајка во близина на Пинтија, двајца загинати
12.06.19   23:06

Прочитано : 1,680

Print This Article

Тешка сообраќајка се случи предмалку на Првомајска, во близина на Пинтија. Неофицијално учествувале две возила, а во директниот судар загинале две лица.

Фото: а1.он

  Категории:
view more articles

Актуелно

view more articles

Останати вести