Скопјанец осомничен дека си го силувал синот

Скопјанец осомничен дека си го силувал синот
19.08.19   16:33

Прочитано : 2,853

Print This Article

Во дебарската полиција вчера 50-годишна жена пријавила дека во периодот од 14.07. до 04.08.2019 во куќа во Дебар нејзиниот поранешен сопруг С.Ј. од Скопје, извршил полов напад над нивниот син.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

  Категории: