СЈО: На Мијалков не му е вратен пасошот

СЈО: На Мијалков не му е вратен пасошот
23.10.18   13:40

Прочитано : 498

Print This Article
loading...

Специјалното јавно обвинителство изреагира на написите во различни медиуми кои шпекулираат дека СЈО му го вратило одземениот пасош на Сашо Мијалков.

Од таму потенцираат дека не донеле ниту една позитивна одлука по барањата за враќање на одземени патни на лица против кои СЈО има покренато кривични пријави.

 

loading...
  Категории:
view more articles

Актуелно

view more articles

Останати вести