„Се е лага“: Јелена Карлеуша се огласи за разводот со Душко Тошиќ (ФОТО)

„Се е лага“: Јелена Карлеуша се огласи за разводот со Душко Тошиќ (ФОТО)
23.04.19   18:54

Прочитано : 2,074

Print This Article

Балканската дива Јелена Карлеуша после вестите дека се разведува од Душко Тошиќ и дека фудбалерот ќе и остави се што стекнале во нивниот брак, се огласи на Инстаграм и напиша дека се е лага.

„Таблоидните текстови за разводот се апсолутна лага и измислување“, вели Јелена.

  Категории: