ВИДЕО: Салах помисли дека репортерката сака да го бакне и се повлече

ВИДЕО: Салах помисли дека репортерката сака да го бакне и се повлече
5.06.19   07:09

Прочитано : 493

Print This Article

Мадрид, 4 јуни 2019 (/) – Фудбалерот на Ливерпул, Мохамед Салах по финалниот натпревар во Лигата на шампионите со Тотенхем (2:0) за време на интервјуто со една новинарка мислеше дека девојката сака да го бакне и ја подигна раката за да ја спречи.

Случката е регистрирана на стадионот „Ванда Метрополитано“ во Мадрид по финалето од Лигата на шампионите.

Девојката му се приближи на Салах, за да може подобро да ги чуе неговите одговори. Дваесет и шестгодишниот Египќанец погрешно го разбра новинарот и се повлече наназад. зс/

Извор: mia.mk

  Категории:
view more articles

Актуелно