Поранешното момче пет месеци и се заканувало дека ќе ја убие

Поранешното момче пет месеци и се заканувало дека ќе ја убие
16.05.18   15:48

Прочитано : 269

Print This Article

Вчера година во 09.15 часот Е.С.(19) од Скопје пријавила дека во периодот од 19.12.2017 до 15.05.2018 година, во повеќе наврати, добила закани по животот од нејзиното поранешно момче Н.М.(19) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

  Категории:
view more articles

Актуелно

view more articles

Останати вести