Поранешниот сопруг на Мадона: За време на сексот смеев да слушам само нејзина музика (ФОТО)

Поранешниот сопруг на Мадона: За време на сексот смеев да слушам само нејзина музика (ФОТО)
9.08.18   14:54

Прочитано : 943

Print This Article
Guy-Ritchie-Madonna-Main

„Бидете силни, верувајте во слободата и Бог, сакајте се себеси, разберете ја вашата сексуалност, имајте смисла за хумор, мастурбирајте, не им судете на луѓето врз основа на нивната религија, боја на кожа или сексуалните навики, сакајте го животот и семејството“, гласи животното мото на поп-кралицата Мадона, што неспоредливо подобро поминува на професионален план, отколку во приватниот, интимен живот.

Имено, Мадона со кубанскиот Карлос Леон, кој прв пат стана нејзин личен тренер, веќе во октомври 1995 година стана и татко на нејзиното прво дете, ќерката Лурд.

Вториот брак на Мадона бил склучен неколку години подоцна, по фаталната средба со британскиот режисер Гај Ричи, кого го запознала во 1998 година на вечера со пејачот Стинг. Поп кралицата и режисерот се омажија две години подоцна во шкотскиот замок.

<imgsrc=”https://www.libertas.mk/wp-content/uploads/2018/08/MadonnaandGuyRitchie.jpg” alt=”” width=”1200″ height=”675″ srcset=”https://www.libertas.mk/wp-content/uploads/2018/08/MadonnaandGuyRitchie.jpg 1200w, https://1tv.mk/wp-content/uploads/2018/08/MadonnaandGuyRitchie-300×169.jpg 300w, https://1tv.mk/wp-content/uploads/2018/08/MadonnaandGuyRitchie-768×432.jpg 768w, https://1tv.mk/wp-content/uploads/2018/08/MadonnaandGuyRitchie-1024×576.jpg 1024w” sizes=”(max-width: 1200px) 100vw, 1200px”>

Дури девет години подоцна, парот се разведе. Разводот беше многу валкан, по што Британецот сподели некои од нејзините сексуални навики со јавноста.

Во интервју за списанието “Girl”, нејзиниот поранешен сопруг, британскиот режисер Гај Ричи рече дека пејачката е роб на своето алтер его.

„Тоа е егоцентричен и површна. Има и чудни сексуалните навики. Замислена е, а за време на сексот смеев да слушам само нејзина музика. Сакаше да водиме љубов на специјален стол опремена со аудио опрема, што значи дека за време на неудобниот секс морав да се слушам и гласна, секогаш иста музика. Не е нормална. За време на сексот ги слушавме песните како “Vogue” или “Holiday”. Ги знам сите нејзини песни на памет.“, се пожали Гај.

Во последниве децении, Мадона ја збудалува јавноста околу љубивните врски со млади мажи, но честопати излегува дека тие имаат свој рок на траење.

Имено, Мадона има шест деца, од кои четвори ги има посвоено.

  Категории: