Поради сообраќајка затворен магистралниот пат Крива Паланка – граничен премин Деве Баир

Поради сообраќајка затворен магистралниот пат Крива Паланка – граничен премин Деве Баир
20.10.18   20:55

Прочитано : 279

Print This Article
loading...

Поради сообраќајна незгода магистралниот пат Крива Паланка – граничен премин Деве Баир е затворен за сообраќај во двата правци.

АМСМ соопшти дека магистралниот пат е затворен од 19:45 часот.

 

loading...
  Категории:
view more articles

Актуелно

view more articles

Останати вести