Поради хомофобични зборови отстранет ТВ коментатор

Поради хомофобични зборови отстранет ТВ коментатор
15.04.18   14:41

Прочитано : 558

Print This Article

Телевизијата „W9“ го отстрани скандалозниот фудбалски коментатор Денис Балбир поради хомофобични реплики за време на натпреварот од Лига Европа меѓу Олимпик Марсеј и Лајпциг.

  Категории:
view more articles

Актуелно