Независен: Катица Јанева одлучи, не ги дава Фетаи и Бубевски

Независен: Катица Јанева одлучи, не ги дава Фетаи и Бубевски
19.08.19   14:16

Прочитано : 2,038

Print This Article

Специјалната јавна обвинителка, Катица Јанева донесе одлука, Фатиме Фетаи и Гаврил Бубевски нема да бидат изземени од случајот „Титаник 3“, како нејзини полномшници, пренесува Независен повикувајќи се на неофицијални извори од СЈО.

повеќе

  Категории:
view more articles

Актуелно