Македонија изгуби од Австрија со 1:4

Македонија изгуби од Австрија со 1:4
10.06.19   22:53

Прочитано : 277

Print This Article

Во четвртиот квалификациски натпревар за ЕП 2020 вечерва во Скопје македонската фудбалска репрезентација загуби убедливо од Австрија со 1:4 (1:1).

  Категории:
view more articles

Актуелно

view more articles

Останати вести