ВИДЕО: „Маја готви“ – пржени лепчиња и вафли

ВИДЕО: „Маја готви“ – пржени лепчиња и вафли
19.10.18   19:58

Прочитано : 594

Print This Article

Денеска Маја подготвува рецепти совршени за да забавувате група деца. Се прават брзо, а на децата ќе им се допадне изборот. Класични пржени лепчиња, но полнети со моцарела за да бидат повкусни и вафли е изборот на Маја за детската забава, а се надева дека ќе останат пет минути за и таа да се напие кафе.

  Категории:
view more articles

Актуелно