(ВИДЕО) „Маја готви“: Декомпониран бургер на ражнич

(ВИДЕО) „Маја готви“: Декомпониран бургер на ражнич
23.10.18   16:31

Прочитано : 219

Print This Article

Денешниот рецепт најмногу ќе им се допадне на љубителите на хамбургери.

Во новото издание на „Маја гостви“ ќе ви претставиме рецепт за декомпониран бургер, за кој ви се потребни телешко месо, коријандер, мешан бибер, сенф, јајце, презла, чешне лук, кромид, сув зачин, сол, тост леб, кашкавал и помфрит.

Целиот рецепт погледнете го во видеото.

  Категории:
view more articles

Актуелно