Лисиче денеска без вода

Лисиче денеска без вода
20.08.19   10:09

Прочитано : 82

Print This Article
Поради дефект во шахта на улиците „Мите Богоевски“ и „Водоча“, денеска без вода ќе бидат корисниците во скопската населба Лисиче.

Водоснабдувањето ќе биде прекинато од 08:30 часот до отстранувањето на дефектот, информира ЈП Водовод и канализација – Скопје.

  Категории:
view more articles

Актуелно

view more articles

Останати вести