Лејди Гага падна од сцената (видео)

Лејди Гага падна од сцената (видео)
18.10.19   13:18

Прочитано : 555

Print This Article

– При синоќешниот настап во Лас Вегас, Лејди Гага падна од сцената заедно со случајно одбраниот помошник од публиката.

Имено, таа повика еден од своите редовни посетители на настапите… Потоа, пеејќи, му се закачи на телото обвивајќи го со нозете околу половината, па по кратко време и двајцата паднаа од работ на бината.

Според очевидци, се чини, пејачката „го извлекла подебелиот крај“ оти таа падна на грб, а нејзиниот партнер врз неа.

Сепак, никој не бил посериозно повреден, а Лејди Гага продолжила со настапот.

  Категории:
view more articles

Останати вести