Лејди Гага ја навреди публиката: „Бидете пристојни или губете се“ (ВИДЕО)

Лејди Гага ја навреди публиката: „Бидете пристојни или губете се“ (ВИДЕО)
10.06.19   14:56

Прочитано : 303

Print This Article
lady-gaga-2018-smile-grammy-billboard-a-1548

Лејди Гага за време на настапот во Лас Вегас овој викенд директно од сцената ги прекори фановите кои гласно прашуваа каде е Бредли Купер, откако во јавноста одекна информацијата дека тој се раздели од Ирина Шајк.

Пејачката беше нервозна од довикувањата во публиката и пред да ја изведе песната „Shallow“, хит од филмот „A Star is Born“, Гага ѝ се обратила на публиката со остар и навредлив тон:

„И уште една работа. Бидете пристојни или губете се.“

  Категории: