Каролина Гочева ужива на одмор во Хрватска (ФОТО)

Каролина Гочева ужива на одмор во Хрватска (ФОТО)
25.06.19   15:31

Прочитано : 1,728

Print This Article
Каролина Гочева 1

Каролина Гочева ужива во летото на хрватската ривиера, а својот одмор секојдневно го споделува со своите фанови преку Инстаграм.

На социјалната мрежа таа објави неколку фотографии, од нејзината посета на Хвар и Дубровник.

Која е нејзината следна дестинација останува да видиме.

  Категории:
view more articles

Актуелно