ГАЛЕРИЈА: Пенелопе Круз привлекуваше воздишки во Кан во бел фустан од Диор

ГАЛЕРИЈА: Пенелопе Круз привлекуваше воздишки во Кан во бел фустан од Диор
13.05.18   13:21

Прочитано : 722

Print This Article

Актерката Пенелопе Круз вообичаено привлекуваше воздишки во Кан. Таа ја лансираше својата колекција во партнерство со Atelier Swarovski.

Круз се појави во бела креација од Кристијан Диор. Погледнете како изгледаше:

  Категории:
view more articles

Актуелно