(ФОТО)Северина жртва на „високотехнолошки криминал“, уапсен е еден осомничен

(ФОТО)Северина жртва на „високотехнолошки криминал“, уапсен е еден осомничен
12.06.19   15:23

Прочитано : 1,070

Print This Article

Поп ѕвездата Северина Којиќ повторно се најде на мета на јавноста, откако во Загреб беше уапсен маж, кој се сомничи дека украл сет голи фотографии во Хрватска. Полицијата се сомнева дека крадецот се занимава со високотехнолошки криминал.

Северина уште веднаш случајот го пријави во полиција и изјави дека експлицитниот материјал по нелегален пат е во посед на непознат маж.

Тој го хакирал нејзиниот телефон и ги симнал фотографиите кои многу брзо ги преплавија порталите и телевизиите ширум регионот.
Станува збор за фотографии од 2018 на кои јасно се гледа како пејачката во хотелска соба ги покажува голите гради во тоалетот и во спалната соба.

 

  Категории: