(ФОТО) Заев на Фејсбук: Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!

(ФОТО) Заев на Фејсбук: Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!
17.05.19   23:28

Прочитано : 7,291

Print This Article

Премиерот Зоран Заев на Фејсбук објави фотографии од матурската прослава на својата ќерка Александра и напиша „Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!“

Image may contain: 3 people, people smiling, people standing and indoor

Image may contain: 1 person, baby and closeup

  Категории: