(Фото) Сообраќајка на патот Велес-Скопје, има повредени

(Фото) Сообраќајка на патот Велес-Скопје, има повредени
21.09.19   23:45

Прочитано : 2,398

Print This Article

Автомобил „форд фокус“ изгубил контрола и удрил во банкина, вечерва на патот Велес-Скопје, дознава 24 Инфо.

Според изјави на очевидци, „фокусот“ удрил во една, па во другата банкина при што има и повредени. Сообраќајот се одвива по една коловозна лента.

  Категории:
view more articles

Актуелно

view more articles

Останати вести