ФОТО: Памела Андерсон во Русија да си го гледа дечкото

ФОТО: Памела Андерсон во Русија да си го гледа дечкото
12.07.18   21:49

Прочитано : 291

Print This Article

Памела Андерсон го гледаше пред два дена од трибините на стадионот во Санкт Петербург омилениот, кој играше во полуфиналето на Светското првенство во фудбал во натпреварот Франција-Белгија, каде неговиот тим победи со 1- 0.

32-годишниот Адил Рами е роден на островот Корзика, но е од мароканско потекло. Тој е централен дефанзивец и игра во Марсеј.

За врската со поранешниот модел на Playboy се зборуваше уште во текот на зимата, а според многу извори русокосата искушувачка веќе се пресели да живее кај доста помладиот дечко во Франција.

Фото: Ројтерс

loading...
loading...
  Категории: