ФОТО: На забавата освен Груевски, се беше и порно ѕвездата Роко Сифреди

ФОТО: На забавата освен Груевски, се беше и порно ѕвездата Роко Сифреди
11.07.19   21:51

Прочитано : 1,531

Print This Article

На бизнис забавата во Будимпешта каде се појави поранешниот премиер Никола Груевски, бил и порно актерот Роко Сифреди, што може да се забележи од фотографиите објавени на официјалната Фејсбук страница за овој настан.

Роко Сифреди пред четири години најави дека ќе се повлече од порно-индустријата бидејќи се плаши дека ќе ја загуби сопругата. Тој кариерата ја почна во 80-тите и зад себе има над 1.500 порно проекти, како актер и режисер.

  Категории:
view more articles

Актуелно

view more articles

Останати вести