(ФОТО) Љубовникот на Карлеуша пристигна во Белград

(ФОТО) Љубовникот на Карлеуша пристигна во Белград
14.04.19   13:52

Прочитано : 1,307

Print This Article
176995-4U0A9238_0b9a_800x800

Фудбалерот Огнен Вранеш, екс љубовникот на поп дивата Јелена Карлеуша допатувал во Белград поради судскиот процес кој се води против него по објавувањето на порно фотките во медиумите. Имено ЈК го тужи фудбалерот, откако тој во јавоста ја обелодени нивната тајна врска, како и разголените фотографии на пејачката. По скандалот Карлеуша демантираше дека е таа на фотографиите, но Врањеш не престана да провоцира и да им раскажува на медиумите детали од нивната врска. Карлеуша ги тужи и медиумите кои објавуваа пикантерии за нивната љубовна афера која го стресе целиот Балкан.

  Категории: