(ФОТО) Дани ослабе со помош на варени јајца

(ФОТО) Дани ослабе со помош на варени јајца
15.04.19   01:14

Прочитано : 1,385

Print This Article
19248132_1893497134012984_677739215524942930_n

Поп ѕвездата Дани Димитровска се пофали на социјалните мрежи Фејсбук  и Инстаграм дека успеала да ослабе со помош на протеинска диета.Таа изминативе два месеци, јадела само варени јајца,  пиела протеински напитоци и  конзумирала многу зеленчук. Пејачката не крие дека вишокот килограми ја правеле многу несреќна и дека поради тоа решила да ја проба протеинската диета.

  Категории: