Ева Лонгорија во црн фустан од македонскиот дизајнер Матевски

Ева Лонгорија во црн фустан од македонскиот  дизајнер Матевски
13.06.19   12:22

Прочитано : 917

Print This Article
0709e20e88494bee872fb5c09a0f15f6

Актерката Ева Лонгорија предизвика вистинско внимание на премиерата на новата серија „Гранд Хотел“ која ќе почне да се емитува на 17 јуни на „Еј Би Си“. Убавата актерка блесна во црн фустан , појавувајќи се на премиерата во Мајами со креација на славниот австралиски дизајнер со македонско потекло Тони Матичевски.

  Категории: