Душко првпат се огласи за разводот од Јелена Карлеуша (ФОТО)

Душко првпат се огласи за разводот од Јелена Карлеуша (ФОТО)
10.01.19   14:57

Прочитано : 3,922

Print This Article
jk-960×639

Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ се во центарот на вниманието со наводната брачна криза која започнала по настапот на пејачката за Нова година.

Имено фудбалерот во телефонот на Јелена пронашол пораки од фудбалерот Огнен Врањеш, после што жестоко се скарале.

Јелена и Душко со заедничка фотографија објавена на социјалните мрежи демантираа дека се разведуваат, а сега фудбалерот кажа и што мисли за се.

„Никому не сум зел телефон, ниту некому сум се заканувал. Би замолил одредени новинари да не се обидуваат на сила и на разноразни начини да дојдат до мене. Само им посакувам долг живот на нашите непријатели, да ги доживеат нашите успеси“, напишал Душко Тошиќ на Инстаграм.

  Категории: