Девојка била присилувана на сексуален однос од 46-годишен маж од Кочани

Девојка била присилувана на сексуален однос од 46-годишен маж од Кочани
11.07.18   12:39

Прочитано : 462

Print This Article

Дваесетгодишна девојка од Кочани била уценувана и принудувана на сексуални односи од страна на 46-годишен маж.

Според нејзиниот исказ, во периодот од ноември лани до моментот на пријавување на случајот во неколку наврати била уценувана од страна на 46-годишниот М.Л. од Кочани дека за неа јавно ќе објави фотографии со компромитирачка содржина и била присилувана на сексуални односи.

Случајот го пријавила вчера во 20:30 часот во полициската станица во Кочани.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

  Категории:
view more articles

Актуелно

view more articles

Останати вести