Детали за трагичната сообраќајка: Лицата биле починати уште пред да стигне Брзата помош

Детали за трагичната сообраќајка: Лицата биле починати уште пред да стигне Брзата помош
12.06.19   23:18

Прочитано : 6,197

Print This Article

Две млади момчиња го загубиле животот во страшната несреќа кај Пинтија, во правец кон Драчево. Неофицијално, очевидци тврдат дека лицата биле починати уште пред да дојде Брзата помош.

Несреќата е во близина на салонот “Мебел Ви”. На местото има полиција која право увид, но и насобрани граѓани, од кои дел се сведоци на несреќата.

  Категории:
view more articles

Актуелно

view more articles

Останати вести