Денеска во „Ексклузив“: Дарко и Мартин се соблекоа на скопскиот плоштад, па се фрлија во фонтаната (ВИДЕО)

Денеска во „Ексклузив“: Дарко и Мартин се соблекоа на скопскиот плоштад, па се фрлија во фонтаната (ВИДЕО)
11.06.19   13:41

Прочитано : 1,358

Print This Article
exclusive

Новости од македонскиот шоубизис.

Хаос во строгиот центар на градот. Прво замезија, па скокнаа да се оладат во фонтаната под „Александар Македонски“. Ексклузив открива кои се браќата Дарко и Мартин.

Манекенката Наталија позираше во долна облека пред нашата камера;

Актерот Александар Микиќ не прими во неговата канцеларија. Зборувавме за професијата, но го прашавме и за неговата најважна улога – а тоа е татко на близнаците Ена и Иво.

  Категории:
view more articles

Актуелно