Адел се преполови, па прошета со новото момче? (ФОТО)

Адел се преполови, па прошета со новото момче? (ФОТО)
11.07.19   18:18

Прочитано : 2,665

Print This Article
694940094001_5349648749001_Adele-finally-admits-she-s-married

Британската музичк ѕвезда Адел (31) неодамна е видена во друштво на непознат маж за кој се претпоставуваше дека е нејзиното ново момче, меѓутоа по се изгледа тоа се само шпекулации.

Како што е познато, Адел изгуби доста килограми и ова е нејзиното најдобро издание до сега, а момчето кое е видено со неа е сопруг на нејзиниот најдобар пријател.

Двајцата биле видени на концертот на Селин Дион и во ниту еден момент не се разделиле.

– Многу згодно момче. Се надевам дека нема да те разочара. Овој е многу подобар од поранешното момче. Само напред – се само дел од коментарите на социјалните мрежи.

  Категории: