ВИДЕО: Жестока дебата на Радмила Шекеринска и Александар Николоски за референдумот во 360 Степени

ВИДЕО: Жестока дебата на Радмила Шекеринска и Александар Николоски за референдумот во 360 Степени
14.09.18   23:38

Прочитано : 2,446

Print This Article

Во новото издание на „360 Степени“ (14.09.2018) на ТВ Алсат-М – предреферендумска дебата со вицепремиерката Радмила Шеќеринска и потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски.

loading...
loading...
  Категории:
view more articles

Актуелно

view more articles

Останати вести