ВИДЕО: Вечерва во „360 Степени“ – интервју со Биљал Касами и Драган Томовски

ВИДЕО: Вечерва во „360 Степени“ – интервју со Биљал Касами и Драган Томовски
17.02.17   18:55

Прочитано : 347

Print This Article

Вечерва, (17.02.2017 г.) во 22:30 часот во емисијата „360 Степени“ на ТВ Алсат-М ќе гледате две интервјуа: со лидерот на Движењето БЕСА, Биљал Касами, и со координаторот на иницијативата „Обединети за фудбалот“, Драган Томовски.

loading...

98548904543

17 фотографии кои докажуваат дека мачките се неодоливи кретени

на кои не можете да им се налутите

15271446_10154467469488387_2071062741_o

  Категории: