ВИДЕО: Целото интервју со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во Топ тема

ВИДЕО: Целото интервју со лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во Топ тема
13.01.18   17:48

Прочитано : 558

Print This Article
loading...

Ви го пренесуваме вчерашното издание на емисијата „Топ тема на ваша страна“ на Телма каде гостуваше претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски. Интервјуто се реализираше во седиштето на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје.

loading...
  Категории: