(ВИДЕО) Скарлет Јохансон ја исмеа Иванка Трамп со „реклама“ за парфемoт „Соучесничка“

(ВИДЕО) Скарлет Јохансон ја исмеа Иванка Трамп со „реклама“ за парфемoт „Соучесничка“
13.03.17   12:39

Прочитано : 409

Print This Article

Aктерката Скарлет Јохансон во соработка со популарната шоу програма „Saturday Night Live” направи реклама за непостоечки парфем „Complicit” (соучесник) отворено исмевајќи ja и критикувајчи ја улогата на Иванка Трамп во политиката на нејзиниот татко, Доналд Трамп.

 

loading...

98548904543

17 фотографии кои докажуваат дека мачките се неодоливи кретени

на кои не можете да им се налутите

15271446_10154467469488387_2071062741_o

  Категории: