ВИДЕО: Прес конференција на евроамбасадорот Самуел Жбогар

ВИДЕО: Прес конференција на евроамбасадорот Самуел Жбогар
17.04.18   15:32

Прочитано : 341

Print This Article
loading...

Следете ја ВО ЖИВО прес конференцијата на амбасадорот на ЕУ во Македонија, Самуел Жбогар.

Press Conference of Ambassador Samuel Žbogar on 2018 Enlargement Package

Posted by ЕУ ИнфоЦентар on вторник, 17 Април 2018

loading...
  Категории:
view more articles

Актуелно

view more articles

Останати вести