(ВИДЕО) Јанко: Груевски бил пе*ер, Јанко бил пе*ер, свиња дебела… океј, нема проблем…

(ВИДЕО) Јанко: Груевски бил пе*ер, Јанко бил пе*ер, свиња дебела… океј, нема проблем…
2.03.17   19:51

Прочитано : 7,742

Print This Article

Ви пренесуваме извадок од емисијата „Јади бурек“ на Јанко Илковски во кој тој зборува за перцепцијата која граѓаните ја имале за него.

loading...

98548904543

17 фотографии кои докажуваат дека мачките се неодоливи кретени

на кои не можете да им се налутите

15271446_10154467469488387_2071062741_o

  Категории:
view more articles

Останати вести