ВИДЕО: Хит песна – Заплакала Македонија за Путин

ВИДЕО: Хит песна – Заплакала Македонија за Путин
22.01.16   20:04

Прочитано : 6,689

Print This Article

На социјалните мрежи се споделува песната на Александар Џепаровски во продукција на Радио Ајвар посветена на рускиот претседател, Владимир Путин.

промо:

Добијте БЕСПЛАТНИ 50€ и тргувајте со акциите на овие футуристички компани. Кликнете тука.

loading...